Pościel z wełny wielbłąda i jej zalety Welmax

-

Pościele wełniane cieszą się duża popularnością, ale wiele osób obawia się, że nie będzie mogła z nich korzystać ze względu na alergię.
Owszem- wiele pościeli wełnianych może wywoływać reakcje alergiczne, ale istnieje taki rodzaj wełny, który jest całkowicie bezpieczny. Mowa o wełnie wielbłądziej, która w ostatnim czasie zdobywa coraz więcej zwolenników.

Dla kogo pościel z wełny wielbłąda?

Komplety pościeli z wełny wielbłądziej są idealnym wyborem dla dzieci i alergików. Dzięki regulacji temperatury, gwarantują ciepło, ale jednocześnie chronią przed przegrzaniem.
Wełna taka jest miła w dotyku, miękka i nie powoduje świądu ani uczucia drapania. Sprawdza się w przypadku osób z wrażliwą skórą.

Na pościel z wełny wielbłąda mogą śmiało zdecydować się osoby, które szybko marzną. Wełna daje o wiele więcej ciepła niż inne materiały, dzięki czemu wpływa na regulację temperatury ciała i poprawia krążenie.

posciel z welny wielblada welmax

Wełna wielbłądzia  polecana jest także osobom nadmiernie pocącym się, ponieważ pochłania i odprowadza na zewnątrz nadmiar wilgoci. Jest przy tym antybakteryjna i neutralizuje przykre zapachy.

Ponadto jest ona wskazana dla reumatyków i osób borykających się z różnymi dolegliwościami stawów. Stała temperatura, którą utrzymuje pościel wełniana, zapewnia lepsze krążenie i sprawniejszą ruchliwość stawów.

Oprócz wyżej wymienionych zalet, pościel z wełny wielbłąda jest bardzo dobra jakościowo i wyróżnia się trwałością wykonania. Specjalny sposób konserwacji wełny sprawia również, że nie rozwijają się w niej roztocza i jest odporna na zabrudzenia.

 

Udostępnij

Ostatnie posty

Kategorie