Pościel dla alergika- jaką wybrać? Welmax

-

Dla osób mających problemy alergiczne, wybór pościeli jest często dużym problemem, ponieważ zarówno materiały jak i wnętrze kołder oraz poduszek nasilają nieprzyjemne objawy.
Zimą bardzo często słyszymy, że najlepszym rozwiązaniem będzie ciepła kołdra z pierza, a wiadomo, że wiele osób ma na nie uczulenie.
Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej produktów, w tym również pościeli odpowiednich dla alergików.

Taką ofertę posiada też firma Welmax, która proponuje komplety wełniane oraz satynowe w różnych wariantach kolorystycznych i o  bogatym wzornictwie.
Pościele Welmax-u są wzbogacone w substancje zobojętniające jony dodatnie, które sprzyjają unoszeniu się w powietrzu kurzu, drobnoustrojów i alergenów, co powoduje uczucie świeżości, lepszy nastrój oraz „lżejszy” oddech. Oprócz tego pościele te korzystnie wpływają na układ nerwowy oraz łagodzą dolegliwości reumatyczne.

welmax posciel dla alergikow
Często można spotkać się z pytaniami, czy pościel wełniana nie gryzie? Otóż nie. Jest ona wykonana z najwyższej jakości wełny merynos i pozyskiwana od owiec rasy hiszpańskiej, hodowanych w Nowej Zelandii i Australii. Jest to bardzo cienka, miękka i delikatna wełna krótkowłóknista- bardzo miła w dotyku.
Do wyboru jest również pościel z wełny wielbłąda, która wyróżnia się wysoką przepuszczalnością powietrza. Jest ona bardzo puszysta, wręcz aksamitna.

Oprócz tego Welmax posiada w swojej ofercie piękne pościele satynowe– idealne na letnie dni, chociaż sprawdzą się również zimą, ponieważ nie dają uczucia chłodu. Są wykonane z najlepszej jakości satyny i również spełniają wymogi tak, aby zapewnić komfort użytkowania osobom z alergiami.

 

Udostępnij

Ostatnie posty

Kategorie