Materac Memory – doświadczaj lepszego snu i zregeneruj swój organizm

-

Czy istnieje idealny materac dla alergików? Czy istnieje materac, który pomoże mi w moich problemach z kręgosłupem? Czy mogę marzyć o niezakłóconym śnie? Jeśli kiedykolwiek zadałeś sobie któreś z tych pytań, przychodzimy z odpowiedzią. Po pierwszym kontakcie z materacem Memory nie będziesz mieć wątpliwości, że odpowiedź na to pytania jest tylko jedna – TAK!

Materac Memory od Welmax, stworzony z myślą o alergikach i osobach z bólami kręgosłupa

Ile razy w ciągu nocy budzisz się, ponieważ jest Ci niewygodnie? Przeszkadza Ci drapiąca struktura materaca i pościeli? A może śpisz spokojnie przez całą noc, jednak rano odczuwasz duże zmęczenie i ból kręgosłupa? Bez względu na to, w której z tych grup jesteś, zdecydowanie potrzebujesz zmiany materaca!

Dlaczego warto zadbać o jakość materaca?

W łóżku spędzamy około 1/3 naszego życia, dlatego warto zadbać o to, aby również ta część naszego życia była komfortowa. Podczas snu regenerujemy nasz organizm, wyciszamy układ nerwowy i dajemy odpoczynek umysłowi, który nie musi przetwarzać tylu informacji, ile w ciągu dnia. Bez snu nie moglibyśmy funkcjonować dłużej niż kilka dni, o czym z pewnością przekonał się każdy, kto wychowuje dzieci. Nie ma więc wątpliwości, że sen jest nam potrzebny, a zwiększenie jego jakości pozytywnie wpływa na nasze codzienne życie. Jak mawia znane powiedzenie „Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz”. Również w tym przypadku, uwaga jaką poświęcamy na przygotowanie do naszego snu, ma ogromne znaczenie. Pierwszym krokiem w kierunku poprawy jakości snu jest wybór odpowiedniego materaca.

Materac memory opinie Welmax

Materac Memory – dla osób z problemami kręgosłupa i dla alergików

Odpowiedzią na wszelkie problemy, o których przeczytałeś we wstępie, jest materac Memory od Welmax. Jego wykonanie jest iście… kosmiczne! Wszystko za sprawą pianki Memory, czyli tworzywa, które dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem nacisku i temperatury. Czemu nazywamy ją kosmiczną? Ponieważ została wynaleziona na potrzeby NASA. Ich celem było wyrównywanie napięć i przeciążeń, które powstawały podczas startu rakiet w fotelach wahadłowców. Dzisiaj, pianka Memory, jest z powodzeniem wykorzystywana nie tylko do ekspansji kosmosu. Zapewniamy, że może podbić również Twoją sypialnię!

Zwiększona wentylacja i hiperalergiczność materaca Memory

Materac Memory wyróżnia dodatkowo bardzo ważna właściwość. Pokrowiec znajdujący się na materacu, wykonany jest z włókien, które zapewniają wentylację podczas snu. Włókna są higroskopowe i utrzymują odpowiednią temperaturę podczas snu. Nie będzie więc zbyt zimno lub zbyt gorąco, materac utrzyma optymalną temperaturę, niezbędną do utrzymania spokojnego snu.

Poznaj nową odsłonę snu z materacem Memory od Welmax

Nasz kosmiczny materac potrafi znacznie więcej, niż jego klasyczni bracia. Dzięki właściwościom amortyzacyjnym, zatrzymuje aż o 80% liczbę poruszeń ciała. Co oznacza to w praktyce? Twój sen będzie niezakłócony, a Ty nie obudzisz się z powodu niewygodnego materaca. Zdrowy sen z materacem Memory od Welmax może rozpocząć się już dzisiaj! Wszystkie zalety materaca Memory możesz zobaczyć na organizowanych pokazach Welmax.

Udostępnij

Ostatnie posty

Kategorie