Klub Welmax dla świadomych klientów!

-

W ostatnich latach zauważyć można zdecydowaną zmianę nawyków zakupowych. Klienci nie są już zwolennikami tanich produktów. Wolą nabyć coś w wyższej cenie i lepszej jakości, co posłuży im długie lata, niż wydać mniej, ale kupować częściej.

KLUB WELMAX KORZYŚCI JAK DOŁACZYĆ

Dzięki takiemu trendowi firmy takie jak polska marka Welmax, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Welmax oferuje tzw. asortyment z górnej półki. Są to wysokiej jakości produkty do gospodarstw domowych – pościele, naczynia, roboty sprzątające itp.

klub welmax co to

Od niedawna stali klienci mogą dołączyć do prestiżowej społeczności – Klubu Welmax.

Klub Welmax to klub lojalnościowy. Dołączenie do niego wiąże się z wieloma korzyściami – m.in. możliwością korzystania z atrakcyjnych promocji.

Do Klubu Welmax można dołączyć jako Gość – ma on nieco mniej możliwości oraz jako Klient, który może korzystać ze wszystkich funkcji klubu lojalnościowego – zniżek, programów partnerskich, konkursów itp. Chcąc zostać Klientem należy w specjalnym formularzu wpisać numer umowy z Welmaxem.

W Klubie Welmax nie trzeba płacić żadnej składki członkowskiej. Przynależność do społeczności jest całkowicie darmowa. Wystarczy wypełnić specjalny formularz uzupełniając w nim swoje dane.

klub welmax korzysci

Obecność w klubie lojalnościowym to mnóstwo profitów, m.in.:

  • Rabaty dostępne tylko dla członków społeczności,
  • Nawet 50% zniżki na wybrane produkty,
  • Comiesięczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
  • Dostęp do mobilnego konsultanta w całym kraju 50% taniej,
  • Programy partnerskie,
  • Dostęp do aktualności, w tym informacji o wszystkich nowościach w sklepie,
  • Dostęp do najnowszej oferty Welmax,
  • Członkostwo w prestiżowej społeczności.

Klub Welmax to miejsce pełne inspiracji i wymiany doświadczeń klientów. To przestrzeń dla osób ceniących jakość produktów, prostotę użytkowania oraz wszystkich, którzy dbają o zdrowie. Jeśli potrzebujesz motywacji do zmiany codziennych wyborów i nawyków, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Welmaxu i dołączenia do Klubu!

WELMAX KLUB https://welmax-club.pl/

Udostępnij

Ostatnie posty

Kategorie