Hera Easy Plus- niezawodny odkurzacz dla alergików

Dbanie o czystość w domu jest ważne dla każdego z nas, ale ma szczególne znaczenie dla osób zmagających się z różnego rodzaju alergiami.
Aby uniknąć przykrych dolegliwości wynikających chociażby z uczulenia na roztocza kurzu, mieszkanie musi być perfekcyjnie wysprzątane, co ciężko osiągnąć używając zwykłego odkurzacza.

Bardzo ważnym miejscem w domu alergika jest sypialnia, ponieważ spędzamy tam dużo czasu, a łóżko i pościel są elementami,w  których najłatwiej gromadzą się szkodliwe mikroorganizmy.
Aby się ich pozbyć, również potrzebny jest specjalistyczny sprzęt.

Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej uniwersalnych „robotów” sprzątających które łączą w sobie wiele przydatnych funkcji.
Jednym  z nich jest Hera Easy Plus firmy Welmax- urządzenie, które pomoże nam w następujących czynnościach:

system hera welmax
– sprzątaniu i czyszczeniu podłóg,
czyszczeniu materaców oraz obić mebli,
– usuwaniu kamienia i innych zabrudzeń w łazienkach,
– myciu okien,
prasowaniu,
– czyszczeniu sprzętu sportowego i ogrodowego,
– czyszczeniu samochodu,
– czyszczeniu kostki i kamienia na podłożu elewacji.

System Hera działa wykorzystując właściwości wody jako głównego, aktywnego czynnika. Dzięki temu nie tylko sprzątane powierzchnie są idealnie czyste, ale jednocześnie to rozwiązanie bezpieczne i przyjazne środowisku. Co ważne- oczyszczane jest również powietrze.

odkurzacz welmax hera easy plus

Jego działanie oparte jest na wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych.  Dzięki specjalnej pompie ciśnieniowej, usuwanie wszelkich zanieczyszczeń jest w 100% skuteczne, silnik z podwójną turbiną zapewnia niezawodność systemu, a duża pojemność zbiornika- 6 litrów-gwarantuje najlepszą jakość  sprzątania.
Ponadto największy w swojej kategorii filtr wodny, separator molekularny oraz para o ciśnieniu 6 bar z płynną dostawą, sprawiają, że urządzenie jest bezkonkurencyjne w swojej pracy.
Dużym plusem, dostrzegalnym w czasie użytkowania jest również energooszczędny bojler, dzięki któremu rachunki za energię są znacznie niższe niż wcześniej.