Cirrus – zdrowe, czyste powietrze w Twoim domu od Welmax

-

Dom to miejsce, w którym wypoczywamy, chcemy być bezpieczni i marzymy aby wypełniała go dobra energia. Oprócz naszych emocji i samopoczucia, wpływ na taki stan rzeczy ma wiele czynników. Okazuje się, że wiele pomocnych urządzeń i sprzętów domowych takich jak pralki, suszarki, telewizor, a nawet lakierowane podłogi czy meble, mogą zaburzać – dosłownie i w przenośni – dobrą energię naszego mieszkania.

Cirrus Welmax oczyszczacz powietrza

cirrus cena welmax

Dzieje się tak, ponieważ ich działanie emituje nadmiar niekorzystnych jonów dodatnich, które negatywnie wpływają na otoczenie i nasze zdrowie. Na szczęście istnieją już sposoby, aby poradzić sobie z tym problemem.

Jednym z nich jest zastosowanie nowoczesnego urządzenia Cirrus od firmy Welmax, które neutralizuje szkodliwe działanie jonów dodatnich.

Praca Cirrusa korzystnie wpływa na otoczenie oraz nasze zdrowie – reguluje ciśnienie krwi, dobrze wpływa na akcję serca, łagodzi alergie i poprawia samopoczucie.

Cirrus Welmax jak działa?

cirrus zalety welmax

Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ zawarty w Cirrusie filtr powietrza zwiększa komfort oddychania poprzez:

  • zwalczanie cząstek SMOGU;
  • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
  • usuwanie bakterii, grzybów, pleśni;
  • powstrzymywanie wirusów;
  • eliminowanie skutków działania substancji lotnych, takich jak benzen czy amoniak;
  • usuwanie z powietrza pałeczek zapalenia płuc, pałeczek okrężnicy czy PM10;
  • rozkład formaldehydów
  • koncentrację jonów ujemnych;
  • sterylizację promieniami UV.

 

Cirrus Welmax zalety

cirrus instrukcja obsługi welmax,

Urządzenie jest tak skuteczne dzięki zaawansowanej technologii, ale mimo wszystko jest bardzo proste w obsłudze. Cirrus od Welmax automatycznie wykrywa stan zanieczyszczenia powietrza i dostosowuje do niego poziom pracy, ma 4 poziomy tempa pracy, jest ultra cichy, posiada tryb czasowy pozwalający na automatyczne wyłączenie urządzenia po określonym czasie, umożliwia zdalne sterowanie pilotem, ma wskaźnik wymiany filtra i blokadę niepożądanego użycia przez dzieci.

Dzięki niesamowitym właściwościom urządzenia, powietrze w domu jest rześkie jak po deszczu i wolne od szkodliwych bakterii, grzybów i innych drobnoustrojów. Każdy kto dba o swoje zdrowie i komfort mieszkania, powinien zapoznać się z jego działaniem lub umówić się na pokaz aby osobiście przekonać się o jego skuteczności.

  cirrus welmax opinie

Polecamy:

www.cirrus-24.pl

 

Udostępnij

Ostatnie posty

Kategorie